top of page

Цікаво та корисно проходять заняття в початковій школі

Цікаво, весело та пізнавально розпочали навчання після зимових канікул учні Часовоярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №17.

В 1-А класі (вчитель Коцур Н.О.) пройшла виховна година «Чарівні слова відкривають нам серця». Діти грали в гру «Чарівні слова», дивились відеоролик «Ввічливість», підбирали «ключики» до людських сердець, складаючи слова ввічливості, згадували, як звучить слово «дякую» на різних мовах. Тим самим збагачували словниковий запас, формували комунікативну компетентність, виховували ввічливе ставлення до людей.

В рамках місячника морально- етичного виховання в 1 - Б класі (вчитель Найда Н.І.) було проведено виховну годину "В країні ввічливих слів". Тільки вихована людина може бути доброю, чуйною, милосердною.

Вранці, під час розставання з батьками страхи часто провокують підвищену тривожність у дітей. За допомогою психогімнастичної вправи «Я – дерево» (тиждень «Світ рослин») в 1-В класі (вчитель Зіньковська О.Г.) допомагають дітям позбутися страхів, вчать правильно виражати зовнішньо свої емоції, намагаються підвищувати продуктивність спілкування.

Тренажери з мови опановували учні 2-А класу (вчитель Баранова Н.М.)

«Нарешті!» - з такими словами учні 3-А (вчитель Карпенко Т.О.) повернулися з канікул. Змістовно та емоційно було проведено ранкову зустріч під гаслом «Знов до друзів!». Також шкільним бібліотекаром, у рамках фестивалю українського кіно, було організовано перегляд фільму «Моя країна – Україна». Творчо учні підійшли до виконання домашнього завдання з навчальної дисципліни Людина і світ за НПП «Інтелект України». В результаті урок було проведено творчо із емоційним піднесенням. Символом 2020 року є мишка. Учні, відповідно до календарного планування, на уроці трудового навчання із тканини виготовляли аплікацію. Роботи були різними та креативними.

«Навчаючи - вчусь»! Цей метод надає учням 3 – Б класу (вчитель Авраменко Л.П.) можливість взяти участь у навчанні та передачі знань своїм однокласникам. До уроку природознавства діти підготували малюнки «Бережіть енергію»! Це бачення дітей проблеми енерго та тепло збереження, охорони навколишнього середовища.

Учням 4-А класу (вчитель Волкова В.В.) також ніколи сумувати. Школа вже скучила за активними, веселими, креативними діточками.На уроці з основ здоров’я складали асоціативний кущ на тему «Україна - незалежна, демократична, правова держава», збирали прислів’я, висловлювали думки щодо вибору професії, яка принесе користь людям України. Відвідали бібліотеку з метою обрати книги Всеволода Нестайка для того щоб прийняти участь у вікторині «Творчість В.Нестайка – дітям». Час в бібліотеці пролетів непомітно. До класу пішли з улюбленими книжками.

Вчитель 4- Б класу Ткаченко Тетяна Іванівна, на уроках української мови впроваджує метод для розвитку критичного мислення "Сенкан".Це передумова активної пізнавальної діяльності учнів,нестандартна,цікава,твор-

ча робота,яка пробуджує інтерес до знань і сприяє емоційному,духовному розвитку учнів.

Вчителі прагнуть зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку, а допомагають їм у цьому наші вихованці.







Comentarios


Новини
bottom of page