top of page

РЕЖИМ РОБОТИ ШКОЛИ

Згідно з рішенням педагогічної ради (протокол від 31.08.2020р. № 1) та графіком підвозу учнів, відповідно до умов дотримання адаптивного карантину розроблена модель освітнього  процесу на 2020-2021 н.р.

5-тиденний тижневий режим роботи школи регламентується розкладами занять.

Згідно з нормативами установлюється тривалість уроків:

        1-і класи – 35 хвилин, 2-4-і класи – 40 хвилин.

         5-11-і класи – 45 хвилин

Режим роботи. Залежно від епідеміологічної зони заклад працює в такому режимі: зелена та жовта зони – у звичайному режимі з урахуванням рекомендацій МОНУ щодо адаптації освітнього процесу. Помаранчева зона- у змішаному режимі.Червона зона-дистанційне навчання.
Навчання буде організовано з урахуванням адаптивних вимог МОНУ наступним чином:
1. Освітній процес організовується таким чином, щоб «розвести» в часі початок занять, розклад дзвінків та перебування під час перерв учнів молодшої (І група), середньої (ІІ група), старшої ланками (ІІІ група) і тим самим обмежити їх контакти.
2. Класні керівники здійснюють супровід учнів під час входу в школу на чітко визначених вхідних дверях (всього 4 входи). На вході учням обробляються руки деззасобами відповідальними особами (медсестра, чергові учителі).
3. Кожен клас здійснює рух на момент прибуття до школи та від’їзду в кінці навчального дня згідно власної схеми маршруту.(Вказівники руху розміщені на стінах та підлозі).

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

п

4.Графік навчальних занять для  груп:

  • І група з 8.00 до 11.35 - 5 уроків (для учнів 1-4), усього 6 класів, 222 учні.

  • ІІ група з 9.00 до 14.50 (для учнів 5-7 класів), усього 6 класів, 153 учнів

  • ІІІ група з 9.30 до 15.40 (для учнів 8-11 класів), усього 7 класів , 162 учні.

5.У розкладі уроків буде передбачено проведення уроків та консультацій у дистанційному форматі (в разі входження в помаранчеву зону).

6.Харчування учнів буде організовано за окремим графіком, складеним відповідно до норм розміщення столів і кількості посадкових місць для груп учнів

7. Акцентується увага на проведення «зелених уроків» (ЯДС, мистецтво, географія, фіз. культура,  біологія і т.д.)

Психологічний супровід навчально-виховного процесу здійснює практичний психолог школи на 0,75 ст. та соціальний педагог на 0,75 ст.

З учнями, які мають порушення мовного розвитку, проводяться заняття на логопедичному пункті № 4 спеціалістом, учителем-логопедом.

З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму, у зв’язку з віддаленістю школи від мікрорайонів міста організовано підвіз учнів.

Створення ситуації успіху, сприятливих умов для повноцінної діяльності кожної дитини – основна мета, що покладена в основу технологій навчання. Незважаючи на розмаїття нововведень, основною формою організації навчальної діяльності залишається урок.

Реалізації компетентнісного підходу сприяє впровадження в освітній  процес ефективних сучасних педагогічних технологій, принципів індивідуальної та диференційованої роботи.

Учителями закладу створена модель уроків на основі синтезу оригінальних прийомів, елементів інноваційних педагогічних методик і інформаційно-комунікативних технологій та традиційних форм організації освітнього процесу. Розширено предметне навчальне середовище, створенні умови для оптимального розвитку навичок роботи з інформацією, формування вмінь і навичок дослідницької і пошукової роботи.

Учителі не тільки самі активно використовують інтернет-ресурси, сучасні інформаційні технології, але й забезпечують їх активне використання учнями.

п

Розклад дзвоників

1 2 поверх.png
3 поверх (2).png

І поверх

ІІ поверх

ІІІ поверх

Снимок экрана (6).png
bottom of page