Семінар директорів освітніх закладів Бахмутського району «Нова українська школа: реалії та перспект
23 лютого у Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 відбувся семінар директорів освітніх закладів Бахмутського району з теми «Нова українська школа: реалії та перспективи».
Нова українська школа – це школа, до якої приємно ходити учням, і Часовоярська школа № 17 робить перші кроки у цьому напрямку.
В ході семінару директор школи Гречишкіна Світлана Костянтинівна презентувала досягнення педагогічного та учнівського колективів, розкрила основні аспекти перспективного розвитку закладу. Наголосила увагу на тому, що головна мета – це створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
Учасники семінару відвідали startap-студію «Початкова школа – фундамент змін в освіті. Коментар до всеукраїнського проекту «Інтелект України»». Баранова Наталія Михайлівна, учитель початкових класів, практично продемонструвала переваги роботи в класі за проектом «Інтелект України», звернула увагу на особливостях нового Державного стандарту початкової школи.
Під час роботи бариста-студії «Педмаркетинг на траєкторії професійного становлення молодого вчителя. Відеорезюме» під керівництвом Прядко Олександри Георгіївни, заступника директора школи з НВР, складали траєкторію педагогічного становлення, розглянули варіанти відеорезюме, стали «учасниками конкурсу «Учитель року».
Інноваційним методом формування практичних навичок дослідницької роботи є застосування на уроках електронних вимірювальних комплексів «Einstein». Саме реалізувати проект «Шкільна їдальня» допомогла студія-експеримент «Практичне значення STEM-освіти», тьютор Яценко Євгенія Миколаївна, учитель біології. Учасники вимірювали тиск людини під час прийняття їжі, PH страв, час охолодження посуду, складали меню з урахуванням калорійності продуктів.
Актори шкільного театру «Мрія» під керівництвом заступників директора Рибалко Людмили Володимирівни та Прядко Олександри Георгіївни представили виставу «31 червня» (за оповіданням Джона Бойнтона Прістлі), дії якої перенесли директорів шкіл із далекого минулого в сьогодення.
Сучасний освітній заклад – це школа, де прислухаються до думки дітей, вчать їх критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.