Перша Регіональна (не) конференція EdCamp Poltava – 2017
«Ми будуємо спільноту відповідального вчительства», - саме під таким гаслом проходила (не) конференція 25 березня 2017 року у місті Полтава.
Відвідати нестандартний захід мали нагоду вчителі початкових класів Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Карпенко Тетяна Олександрівна та учитель НВК № 29 Карпенко Людмила Олександрівна.
Зустріч учасників відбулася у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського. Знайомство з експертами відбувалося у гімназії-інтернат для обдарованих дітей з сільської місцевості імені А.С. Макаренка (с.Ковалівка).
Що таке EdCamp? (Не) конференція EdCamp проводиться в усьому світі в новому дискусійному форматі спеціально для педагогів. Освітяни збираються разом, щоб обговорити питання, які їх турбують найбільше. Відкритий обмін педагогічним досвідом, співпраця і рішення спільних задач відбувається за принципом «Cive – Cet». Це ефективна модель для генерування змін в освіті на рівні окремо взятої школи, регіону та країни в цілому. EdCamp Ukraine будує спільноту відповідального вчительства, яка об’єднує кращих агентів змін у системі національної освіти.
Принципи EdCamp – безкоштовніть, незлежність, вільна ініціатива, програма визначається під час проведення, кожний і кожна можуть стати спікерами.
В ході (не) конференції кожен учасник мав змогу обрати собі локацію, де обговорюється питання, яке його найбільше цікавить. У другому блоці заходу кожен бажаючий мав змогу стати спікером, отримавши найбільше голосів присутніх. Своїм інноваційним досвідом поділилися із педагогами України й вчителі Бахмутського району, виступи яких було оцінено на високому рівні.
Особливими сесіями EdCamp були від експертів Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Despro, Janet Hguyen «Освіта США та українські школи», Артем Лоїк «Новаторські ідеї поєднання сучасного репу з класичною літературою».
Кожен захід носить не тільки навчальний зміст - усім присутнім була надана можливість відвідати музей А.С.Макаренка.
В рамках міні-EdCamp Poltava – 2017 була проведена благодійна акція «Учительство дітям: творимо разом». Усі учасники подарували набори для творчості дітям-інвалідам дитячого будинку м. Полтави.
Феєричним було закриття сесії міні-EdCamp Poltava – 2017. Учасники отримали задоволення, творче натхнення та сертифікати щодо участі у заході.