Школа – територія дружби!

02.09.2019

Відчуття, які виникають Першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Перший дзвінок і початок нового навчального року − це свято учнів, учителів, батьків, наших друзів; це свято, що якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

Першовересневе свято в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17  пройшло весело та незвично. Цього року була організована квест-гра, що мала назву «Рятуймо Перше вересня або Школа ‒ територія дружби».

Директор школи Гречишкіна С.К. привітала всіх із Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів за допомогою вчителів та рідних став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

На святі були присутні: Пластун Є.Ю.- голова Бахмутської районної ради, Чаус С.В. – секретар Часовоярської міської ради, Янчук А.В. – головний інженер КП  КПУ « Вода Донбасу», Дзеба Анатолій Григорович – директор гірничого виробництва ПАТ « Часовоярський вогнетривкий комбінат», представники Збройних Сил України,  ветерани педагогічної праці.

На урочистому зібранні  звучали привітання на адресу учнів і викладачів, всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість − бути освіченими людьми.

І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить, коли лунає Перший Дзвоник. На перший урок покликав  хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні учнів 11 класу та учнів першого класу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now