День Конституції в пришкільному таборі "Веселка"

07.06.2019

Я — українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.

 

Такими словами розпочалася тематична лінійка 07.06.2019р.  у пришкільному таборі «Веселка» Часовоярської ЗОШ І-ІІІ ст.№17, присвячена Дню Конституції України.  З метою посилення патріотичного виховання дітей, сприяння формуванню  таких національних та європейських цінностей, як повага до прав людини, верховенство права –  у закладі було організовано та проведено низку  заходів до цього свята.

 Уранці вихователі табору  провели у товариствах бесіди та вікторини «Патріот своєї Батьківщини», «Оберіг нашої держави», «Є право – значить є надія», «У всіх людей один закон», переглянули відеофільм «З історії Конституції України»,  це все спрямовано на формування патріотизму, відповідальності за долю нації та держави, виховання  розуміння високої цінності українського громадянства, формування поваги до Конституції України та державної символіки.

Молодші вихованці поринули в екскурсію – презентацію «Сторінками історії Конституції», «Конституція – твої права та обов’язки». 

 Справжнім святом  стала ігрова  програма «Діти – квіти України».  Ця програма передбачала формування у дітей національної свідомості, любові до України, шанобливого ставлення до його культури, здатності зберегти свою національну ідентичність, пишатися приналежністю до українського народу.

Не залишився без уваги  фестиваль української пісні ««Допоки наша пісня лине, буде жити Україна», юні артисти продемонстрували багатоплановість репертуару і високий рівень виконавської майстерності.  

Підсумком стала книжкова виставка «Закон законів» та виставка малюнків «Ми – це Україна»

Із гордістю можна зазначити, що наші вихованці бережуть і продовжують культурно-історичні традиції своїх батьків та дідів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now