Україна понад усе!

05.06.2019

У рідному краї і серце співає,

Одна Україна, і двох не буває!

Під таким гаслом 05 червня  пройшов День України в таборі відпочинку «Веселка» Часовоярської ЗОШ №17.

Початком дня стало дефіле у вишиванках під назвою  «Код української вишиванки», символ краси, міцного здоров’я та щасливої долі. Більшість вихованців прийшли в цей день у національному одязі, а дівчатка – ще й у яскравих віночках з волошок, ромашок та маків. Табір нагадував собою пишний квітник.

Захоплення й подив викликав яскравий квест « Україна – це ми!».  Пригадали знання про Україну,  історію, культуру та звичаї,  Основний Закон нашої держави – Конституція, яка  вчить дітей жити в злагоді з совістю, знаючи свої права, виконуючи обов’язки громадян України. Ще складали обереги, зав’язували віночок дружби та сили України,  відгадували загадки про видатні місця нашої країни, а також малювали красиву природу рідного краю та щасливу українську родину.  На кожній станції  на дітей чекало щось нове і захоплююче.

Зокрема,  усі бажаючі взяли участь у майстер-класі «Я віночок виплітаю – щастя-долю закликаю». Учасники сплели красиві різнобарвні вінки.                                                                                   

 Підсумковою справою  став флешмоб « Нас єднає танок». Справжній драйв, експресія і, головне, гарний настрій учасників пронизували кожен виступ. Відкриттям для дітлахів став запальний гуцульський танок "Аркан",

День пройшов у веселому настрої, всі отримали море позитивних емоцій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now