НУШ -новітня освітня траєкторія розвитку сучасної школи

03.06.2019

Ми не можемо змінити напрям вітру...

але можемо підняти вітрила!  

Вільному розвитку сприяє творче середовище. Таке середовище покликанна створити Нова Українська Школа.

03.06.2019 р. у Часовоярській ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 відбувся педагогічний коворкінг «НУШ -новітня освітня траєкторія розвитку сучасної школи. Реалії та перспективи » за участю  вчителів початкового навчання  шкіл Бахмутського району.

Першого вересня 2018 року стартувала Нова українська школа, в основі якої новий зміст освіти, заснований на формування компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві; орієнтація на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм; наскрізний процес виховання, який формує цінності; педагогіка, що грунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками. Коворкінг дав змогу обговорити перші кроки впровадження Концепції НУШ, розкрити проблеми, а головне – надихнув педагогів на пошук і впровадження нових ідей, креативних педагогічних знахідок, на нові підходи у викладанні методик навчання в початковій школі.

У неформальному спілкуванні педагоги обмінялись  першими здобутками Нової української школи,  презентували  творчі  осередки класів, розкрили форми і методи дослідницької  роботи  і технології  розвитку критичного мислення, акцентували увагу на етапах  розвитку пізнавальної активності та самостійності учнів шляхом створення лепбуку. Ідеї реалізації тематичного навчання стали підґрунтям для інтегрованого навчання, що розширює можливість формування цілісного світу дитини.

Учителі, реалізуючи Концепцію Нової української школи, застосовують свій творчий потенціал і професійну майстерність, намагаються зробити навчання таким, щоб кожній дитині хотілося приходити до школи.

Учасники коворкінгу отримали сертифікати  як підсумок роботи за цей навчальний рік і плани на подальшу реформу.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now