Відкриття пришкільного табору "Веселка"

28.05.2019

Канікули! Канікули! Весела ця пора!

Нам хочеться співати – бо це наше життя!

Бо ми такі красиві, усміхнені щодня,

Сьогодні в нашім таборі чудове відкриття!

 

Ось і настала улюблена пора всіх школярів – літні яскраві канікули.                                        У мальовничому куточку, де найшвидше сходить сонечко, на території улюбленої Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17, 28 травня відбулося свято відкриття дитячого пришкільного табору « Веселка».

Розпочалося свято розважально -ігровою програмою  за участю казкових героїв Незнайка та Попелюшки.

Діти презентували свої товариства, показали  таланти та здібності, брали активну участь у різноманітних розвагах,  конкурсах.

Несподівано на свято завітала дівчинка –Веселка, яка  всім дала наказ:  розважатись, веселитись, гратись та відпочивати і заборонила плакати та  сумувати.                                                                                                                                        Під супровід веселої музики та гарного настрою діти справді відчули, що настала весела пора – канікули, а час, проведений у пришкільному таборі допоможе їм відпочити, ще більше здружитись та весело провести чудові дні.                    З гарним настроєм в очікуванні пригод та неповторних емоцій діти відправляються  у яскраву подорож «Навколо літа за 14 днів».

 Нехай вона буде для усіх незабутньою та сонячною, принесе шалені емоції, унікальні враження, незабутні дива та справжній театр мрій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now