Техногенна катастрофа

27.04.2019

26 квітня 2016 року у Часовоярській загальноосвітній школі пройшли заходи зо 33-их роковин з моменту аварії на Чорнобильській АЕС.
Метою цих заходів було вшанувати пам'ять загиблих героїв-рятівників на Чорнобильській АЕС.

Весь день працювало шкільне радіо «School 17», присвячене страшним подіями 1986-ого року. По школі були розвішані оголошені з QR-кодом, який містив зашифровану інформацію про цю подію. Діти охоче сканували коди та дізнавались корисну інформацію зі своїх смартфонів та гаджетів.

Також учні 7, 9 , 11 класів переглянули сучасний відеофільм про ЧАЕС.
Захід організували Добровольська Інна Анатоліївна ‒ учителі інформатики та Торотухіна А.О. – учитель історії.

Вчителі образотворчого мистецтва підготувалавиставку робіт учнів школи до 33-річчя вибуху на Чорнобильській АЕС.

Вчителем історії Мацюк І.О. проведена конференція «Чорнобильська ЧАЕС: вчора, сьогодні, завтра» для учнів 10-11 класів.

В 6-х класах класними керівниками проведено виховну годину на тему «Чорнобиль ‒ автогенна катастрофа століття». Вчителі зазначили, що катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.
Радіоактивна хмара від аварії пройшла над європейською частиною СРСР, більшою частиною Європи, східною частиною США. Приблизно 60% радіоактивних речовин осіло на території Білорусі. Близько 200 000 чоловік були евакуйовані із зон забруднення.

Чорнобильська аварія стала подією великого суспільно-політичного значення для СРСР і світу. Це наклало деякий відбиток на хід розслідування її причин. Підхід до інтерпретації фактів і обставин аварії змінювався з часом і повністю єдиної думки не існує і досі.

В приміщенні шкільної бібліотеки була оформлена виставка «Наді мною Чорнобильське небо» і бібліотечна сторінка «Чорнобильська біль». Під час перерв проведені бесіди з читачами «Чорнобильській катастрофі – 33 років».

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now