Нетворкінг учителів громадянської освіти

08.04.2019

 Уїнстон Черчілль сказав: «Якщо люди не хочуть займатися політикою, політика займеться ними». В істинності цього твердження наше суспільство неодноразово переконувалося на власному досвіді. Обравши курс на європейську інтеграцію, суспільство ставить запит на громадянське виховання підростаючого покоління , орієнтоване на сприйняття цінностей та смислів європейської політичної культури, на виховання громадянської ідентичності демократичного типу.  Саме такі завдання покликаний реалізовувати новий предметний курс "Громадянська освіта" в 10 класі.
         5 квітня 2019 року Бахмутським  районним відділом освіти було організовано проведення педагогічного нетворкінгу «Громадянська освіта» як основа формування  національної самосвідомості, громадянської позиції старшокласників. За матеріалами курсу «3D Демократії. Думаємо. Дбаємо. Діємо».  На початку даного заходу Платонова В.В. наголосила на важливості розуміння значення  та особливостей викладання курсу  "Громадянська освіта". Мацюк І.О., учитель історії та громадянської освіти Часовоярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 ознайомила учасників  з компетентністним підходом, особливостями викладання та оцінювання курсу «Громадянська освіта» та  презентувала власний майстер клас "Використання таксономії Блума на уроках громадянської освіти".". Учителі з інтересом та позитивними відгуками сприйняли роботу учнів школи та учителя, відзначивши, що дана форма роботи сприяє формуванню ціннісних орієнтирів людини та громадянина , що є принципом компетентнісного навчання, яке зараз впроваджує МОН.
         Під час проведення воркшопа учасники проявили високу активність та креативність ідей щодо власного підходу у викладанні даного курсу. Позитивна емоційність, корисність та практичність була відзначена учителями на етапі рефлексії. ". Корона О.А.  підбила підсумки та надала рекомендацій щодо реалізації основних завдань викладання курсу «Громадянська освіта» та наголосила, що учителі району мають реалізовувати свій творчий потенціал та ділитися досвідом у конкурсах, тренінгах та інших освітянських заходах.
          Дякуємо усім учасникам  та організаторам нетворкінгу за активну участь! Сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now