«Міс Весняночка-2019!»

05.03.2019

Краса завжди перемагала славно

І світ робила добрим та прекрасним…

 

Вже вдруге перед початком жіночого свята – 8 Березня, наша школа перетворюється на феєричний конкурс краси. Можна по праву заявити, що наш заклад нагадує храм мистецтв, бо на достатньо високому рівні учні проявляють свої різноманітні таланти на невеличкій шкільній сцені. От і п’ятого березня ми знову мали змогу потрапити на конкурс краси «Міс Весняночка-2019!» для 1-4 класів.

Від кожного класу брала участь у конкурсі одна учениця: 1-А – Лаптінова Ірина, 1-Б – Коробова Софія, 2-А – Калуцьких Кіра, 2-Б – Гаджиєва Медіне, 3-А – Гарбузова Юлія, 3-Б – Ляшова Дар’я, 4-А – Шинкарьова Арина, 4-Б – Масюк Анастасія.

На дівчат чекали нелегкі випробування, такі як: конкурс «Портфоліо», «Інтерв’ю», «Талант» та «Весняний образ». До кожного з цих конкурсів учениці підготувались відповідально та на високому рівні. Цим, звичайно, завдячуємо батькам та класним керівникам.

Всі учасниці не залишись без уваги, кожна була нагороджена як переможниця у окремій номінації, вручені були дипломи, стрічки, діадеми, вітальні листівки та ручки. Але конкурс не можливий без переможниці:

«Міс Весняночка-2019» − Калуцьких Кіра;

«І Віце-Міс Весняночка» − Лаптінова Ірина»;

«ІІ Віце-Міс Весняночка» − Гаджиєва Медіне;

«Міс Грація» − Ляшова Дар’я;

«Міс Чарівність» − Гарбузова Юлія;

«Міс Талант» − Шинкарьова Арина;

«Міс Елегантність» − Коробова Софія»;

«Міс Глядацьких симпатій» − Масюк Анастасія.

Також журі нагородило Пиляєву Катерина іменним дипломом з нагоди отримання титулу «Обличчя конкурсу краси «Міс Весняночка».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now