День рідної мови

21.02.2019

21 лютого вся Україна відзначає День рідної мови і наша школа не є винятком.

Тож в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 був проведений єдиний тематичний урок  «Рідна мова – безцінна й невичерпна  духовна скарбниця народу». Учні мали змогу поринути у багатий світ краси  рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Також був організований єдиний диктант на уроках української мови (5-11 класи), що пройшов під гаслом: «З народної криниці».

У шкільній бібліотеці була оформлена виставка літератури  «Мови нашої слова, наче музика жива», яку підготували спільно зі шкільною бібліотекою вчителі-словесники.

Пройшов конкурс  на кращого читця-декламатора «Лунай, величне наше слово» для 5-х класів. Розпочався він «Молитвою за Україну» – духовним гімном українського народу. Кожен учасник намагався донести до слухачів красу і силу художнього слова, авторський задум та свої переживання й почуття.

На 6-ому уроці для учнів 7-8 класів влаштували  брейн-ринг «Знавці української мови». Перемогли в ньому учні 8-А класу.

У початковій школі також пройшов конкурс на кращий вірш про рідну мову. Діти не лише вивчили і розповіли вірші поетів, а прочитали власні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now