Небесна Сотня

20.02.2019

«Герої не вмирають» ‒ перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

20 лютого в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 відбулись тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року-лютого 2014 року.

Зранку учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні на лінійці пам’яті «Небесна Сотня у наших серцях», яку розпочали виконанням Гімну України. «Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні ‒ Героям слава, Слава Героям Майдану», ‒ ці слова лейтмотивом прозвучали на заході. Поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Учні 6-11 класів разом з учителем історії Торотухіною А.О. переглянули фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила», що презентували на літературно-музичній композиції «Небесна Сотня».

У всіх класах упродовж тижня пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: виховна година «Пам’яті трагічних днів» (для учнів 1-4 класів); години спілкування «Слава небесній сотні» (для учнів 1(5)-3(7) класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 4(8)-5(9) класів), урок пам’яті «Вони завжди у наших серцях» (для учнів 6(10)-7(11) класів).

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now