День безпечного Інтернету

05.02.2019

Думай, перш ніж постити!

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (SID), який організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю.  Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету, мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах.

  Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 також долучилася до спільного проведення цього дня у своїй школі. Сьогодні день був насичений на події.

З цієї нагоди вчителем інформатики Добровольською І.А. була проведена інформаційна перерва по гучномовцю. Також учні школи приєднались до онлайн-уроків на тему:

  • «Кібератаки та інтернет-шахрайство», який провів Станіслав Самойлов, Департамент кіберполіції Національної поліції України;

  • «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей», урок провела Вікторія Іцкович, компанія ERC.

По завершенню серед молоді провели онлайн тестування, за результатами якого учні отримали сертифікати.

Також учні 9-А класу приєднались до всеукраїнської акції #STOP SEXтинг, завдяки якій було проведено урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» з метою захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації через мережу Інтернет.

Учителем інформатики Добровольською І.А проведено: анкетування щодо виявлення безпечної поведінки підлітків в Інтернеті; тренінгові заняття з розвитку компетенцій безпечної поведінки підлітків в Інтернеті;  класна година на тему:  «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою»; психологічний тренінг «Інтернет-дерево» та «Хто більше». Під її керівництвом учнями 9-х класів створені буклети з рекомендаціями для батьків та педагогів.

Ще всі бажаючі учні різних вікових категорій взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет».

Все це сприяло ознайомленню з правилами спілкування в Інтернет та небезпечними кібертехнологіями, з якими можуть зустрітися діти, працюючи в Інтернеті, з правилами спілкування в соціальних мережах та чатах, підвищенню обізнаності про проблеми та можливості в онлайновому світі, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористатися позитивним досвідом онлайн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now