Вечір зустрічі випускників

02.02.2019

 Школа — велика дитяча країна,

В ній відкривається білий наш світ

 

 Швидко плине час... Змінюються події, люди, але залишаються незмінними традиції. Саме такою гарною, доброю традицією в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17  є щорічне проведення свята «Вечір зустрічі з випускниками», якій відбувся 1 лютого. Ні холодні вітри, ні лютневі морози, ні ожеледиця не заважали теплій, веселій атмосфері, яка панувала на святі.  Дім дитинства, дружби, доброти завжди з радістю вітає своїх випускників багато років, бо зустріч із дитинством, зі шкільними роками – це приємні спогади про школу, однокласників,  а найголовніше – це довгоочікувана зустріч із улюбленими вчителями, які  посіяли у їхні серця зернинки розуму та добра, навчили любити свій рідний край.

На свято усмішок, добрих спогадів та приємних зустрічей завітали вже дорослі випускники різних  поколінь, гості та безпосередньо самі учні, які влаштували яскравий концерт із безліччю майстерних номерів.
Теплими слова вітали всіх присутніх учні 8-х, 10 та 11 класів. Ліричними та веселими піснями  зачаровували учениці 10 класу Кривсун Надія, Стельмах Софія та учениця 9-Б Тітова Валерія. Запальними сучасними танцями вражали  діти 8-А , 8-Б  та 10 класу, а чуттєвим вальсом учні 11 класу. Та найбільше глядачам запам`ятався танцювальний батл учительської команди та команди учнів 10 класу. Сумісний танок  якнайкраще підкреслює творчість, сучасність вчителів та вміння працювати з дітьми.

Після завершення культурної частини випускники мали змогу поспілкуватись  зі своїми вчителями та поринути в спогади, прогулюючись такими знайомими коридорами рідної школи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now