Бій під Крутами

29.01.2019

 

Бій під Крутами… Цей бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ма київськими студентами і гімназистами, що захищали підступи до Києва,, тривав протягом 5 годин. У перебігу військових дій вирішального значення цей бій не мав, та у свідомості багатьох набув особливого значення завдяки героїзму української молоді.

У Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 29 січня пройшли заходи до Дня пам’яті героїв Крут. Уроки пам’яті «За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується», інформаційна перерва «Над Крутами – круки», розповсюдження тематичних буклети «України сліз краплини», виставка літератури «Крути − історія», перегляд фільму «Історія битви під Крутами» та ін.

Під час заходів йшлося про подвиг студентів під Крутами – учні та вчителі навчального закладу розповідали про історичні події, що відбувались у 1918 році, обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. Було звернуто увагу на базові цінності українського суспільства, осмислення непростого досвіду державотворення, вшанування героїзму подій під Крутами.

Учні 5 класів відвідали  розважальний центр "Победа"  та долучились до перегляду кінофільму "Крути 1918". Байдужим не залишився ніхто.  Після перегляду фільму всі присутні дійшли до висновку:  не можна викреслити з людської пам’яті той великий та безсмертний подвиг юних студентів, що захищали українську державність , поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя. 

Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення у сьогоденні, а також спонукає до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу.

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now