«Свічка Голокосту»

26.01.2019

 

 

 

Це Голокост – всього одне лиш слово,
Та його сенс – пекучий болі жар,
Вбивали всіх! Старого і малого,
мало хто життя порятував…

 

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.

Починаючи з середини ХХ ст. слово «Голокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.

З приводу Дня пам'яті жертв Голокосту в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 проведений цикл заходів «Свіча голокосту не згасне» по вшануванню пам'яті загиблих під час Голокосту.

 25 січня класними керівниками були проведені єдині уроки: «Трагедія, історія, пам’ять» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Учителі назвали історичні факти, які увійшли в історію, як трагедія ХХ століття та передала всю глибину трагізму приречених на смерть людей.

Також пройшла загальношкільна лінійка  «Ціна чужої війни». Дітям  коротко  розповіли про Голокост, вони дізналися що  означає це вбивче слово, вшанували пам’ять   невинно убієнних, переглянули принесені документальні фотографії тих  часів. На завершення заходу  хлопчик продекламував  вірша під  назвою «Бабин Яр», що присвячений минулим подіям. В болем, сумом і жалем  в очах і Душах  подумки підсумували  ‒ такого   жаху  не повинно  повторитися ! 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now