«Здійснилася віковічна мрія, якою жив і за яку боровся багатостраждальний наш народ»

22.01.2019

22 січня 1919 року у Києві під золотими куполами святої Софії відбулося підписання Акту Злуки – возз’єднання українських земель. Того далекого зимового дня з доброї волі Західноукраїнської Народної Республіки вперше в нашій історії воєдино злилися століттями відірвані одна від одної частини великої України – Західна та Східна.

Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 відзначила урочисто таку подію. Розпочалося святкування урочистою лінійкою «Україна – єдина соборна держава»; також  пройшли виховні та класні години до Дня Соборності: «Національна єдність – запорука державності України», «Для чого Українському народу потрібні незалежність, соборність та єдність держави», «Україна соборна», «Єдина країна», «Це моя земля, це твоя земля…», «День Соборності України», «Соборна Україна: від ідеї до життя». Класні керівники також організовували цікаві вікторини, конкурси та відео уроки: відео-урок «Єднання заради Незалежності»,  перегляд та обговорення фільму «Апельсинова долька», бесіда-вікторина «Що ми знаємо про Соборність України», історична вікторина «Як відбулося утворення Української держави».

22 січня в приміщенні школи  відбувся «Десь Соборності в історії» квест для учнів 5-6 класів, що організувала учитель історії Торотухіна Аліса Олегівна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now