«Чекаємо на Миколая»

20.12.2018

Він ходить від хати да хати,

Питає у мами і тата,

Чи є у вас чемна дитина,

Дівчатко мале чи хлопчина?

 

В Україні свято Святого Миколая має ще назву Миколи Теплого, і пов'язується з стародавнім культом Прадіда або дохристиянським богом Велесом. Серед гуцулів можна почути оповідання, як то колись Господь ходив з Миколаєм по землі.

Так 19 грудня в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 пройшло свято Святого Миколая «Чекаємо на Миколая».

В актовій залі зібралися учні молодших класів з 1 по 4 аби зустріти найулюбленішого святого – Чудотворця Миколая. А зустрічали його віршами від малюків, веселими піснями від Сніжної Зими, запальними танцями від маленьких україночок, цікавим історіями від Янгола та Сніговика.

Але найбільше з усього свята дітям запам’ятався звичайно сам Миколай, що завітав до них та ще й не з пустими руками, а з солодкими подарунками.

Веселе свято Миколая, як завжди, знову прийшло до наших домівок.  І є ще час, переглянути свої річні діла, виправити помилки та попросити в Небесного Заступника його благословення, щоб він знову, підтримуючи древню чудову традицію завітав до наших хат, приносячи з собою добро для всіх людей.

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now