Тиждень права

18.12.2018

Щорічно в листопаді, до приурочення Всесвітнього дня захисту прав дитини (20 листопада),  у Часовоярській ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 відзначали «Тиждень права». Це спрямовано для того, щоб поглибити знання дорослих і дітей про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України. Тобто цей тиждень – пропаганда, спрямована на всіх громадян нашої держави. А наша маленька «держава» (тобто школа) не стала винятком: було розроблено ряд заходів, що охопили усі ланки освітньої діяльності школи. Першим кроком проведення агітації стала урочиста лінійка.

Запропоновані заходи дозволили сформувати в учнів правові почуття, активну позицію у правовій сфері; виробити навички і звички правомірної поведінки; подолати в свідомості помилкові погляди та переконання, негативних навичок і звичок поведінки.

Серед учнів 9 класів проведено правову вікторину «Не помились у виборі шляху». Захід було спрямовано на розширення знань учнів про декларовані в Конституції України права, свободи та обов’язки людини та громадянина, про органи державної влади України, зокрема законодавчі, їх функції та повноваження, а також виховання в учнів почуття патріотизму поваги до рідних, однокласників, учителів.  Змістом заходу було передбачено розвивати в учнів пам'ять, увагу, кмітливість; навчати їх швидко аналізувати проблему, ухвалювати рішення.

Протягом тижня по класах були проведені години спілкування на правову тематику.

Серед учнів 6 - 7 класів проведено радіопередачу з # Людина не товар.

Учні 5 класів  підготували виставку-конкурс малюнків «Конвенція про права дитини».

Не маючи достатнього життєвого досвіду, підлітки іноді опиняються на межі скоєння злочину, і тоді врятувати людину від фатальної помилки може тільки знання законів.

У шкільній бібліотеці була організована виставка бібліотечної полички «Подорож у країну прав людини».

Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства. Робота по формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now