8 вересня - Міжнародний день грамотності

09.09.2019

Граматика повеліває навіть королями Ж.-Б. Мольєр

Пройшов рівно тиждень після Дня знань 1 вересня, і ось на порозі чергове свято міжнародного значення, яке також присвячене знанням, освіті та навчанню – День грамотності.

Дата свята була рекомендована Організацією Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО в честь відкриття Всесвітньої конференції з ліквідації неписьменності, яке відбулося в цей день.

09.09.2019 у Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17  були проведені заходи, присвячені  Міжнародному дню грамотності. Головне завдання яких - відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому, що освіта- незамінний інструмент,  необхідний для побудови інтегрованого й мирного суспільства.

З метою  формування ціннісного ставлення до навчання, визначення, що бути грамотним важливо для кожної людини, в школі проведені : засідання “круглого столу” учнів 10 – 11 класів  “До витоків писемності”, свято « Наша мова чарівна, знать її потрібно» для учнів 5-7 класів, конкурс ерудитів «Розумники і розумниці» для учнів 8-9 класів, оформлення в шкільній бібліотеці тематичного куточку «Грамотність – запорука успіху», тематичне інформування для всіх учнів школи «8 вересня – Міжнародний день грамотності» , радіолійка, навчальні диктанти для учнів 5-8 класів.

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now