Від Маленького принца до життєспроможного випускника

26.06.2019

 Духовне життя дитини повноцінне лише тоді,

коли вона живе у світі гри, казки, музики,

фантазії, творчості. Без нього вона засушена квітка

                                                                                              В. Сухомлинський

 

Сучасна школа орієнтована на дитину, яка прагне до знань. Вчителі Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 створюють сприятливі умови для саморозвитку, розвитку індивідуальних творчих можливостей та самореалізації учнів. Маючи мету: випустити зі школи всебічно розвинену, з критичним мисленням цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.

Невід’ємною частиною  у вихованні конкурентоспроможної  особистості випускника є наявність власної системи духовних цінностей та морального ідеалу, тому в школі впроваджено міжпредметну інтеграцію як перспективний напрямок реалізації новітніх технологій. В 2018-2019 н. р. 11-тикласниками започатковано  проект «Трояндовий квітник» за казкою-притчею для дітей і дорослих Антуана де Сент-Екзюпері́ «Маленький принц». Випускники 11 класу посадили «свою» троянду до квітника, а весною  «передали «свою троянду» першокласникам і п’ятикласникам для догляду і піклування. Десятикласники прийняли цю  своєрідну естафету: в 11 класі посадять «свою троянду», для них вона буде найдорожчою. Через роки біля рідної школи буде трояндова алея, трояндовий квітник, бо кожен випускний клас насаджує  свій кущ троянди.

Розвиток творчого школяра потребує необхідних умов, від яких залежить становлення дитини як особистості. Цьому сприяє навчально-виховний процес з індивідуальними підходами та вимогами до кожного, надання їй максимальних можливостей для розкриття, виявлення творчих здібностей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now