День рятівника

10.06.2019

10.06.2019 у пришкільному таборі «Веселка» Часовоярської ЗОШ №17 – День рятівника, який пройшов під гаслом «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». День розпочався виступом агітбригад «Дружно скажемо «НІ» всім пожежам на землі», а далі – незвичайна зустріч, завітали рятівники.

Спеціально запущений димогенератор робив «справжнє» задимлення у холі. Фахівці навчали дітей, як правильно евакуюватися із приміщення.

Дітей цікавило все: пожежні машини, форма пожежного, побут, розповідь

пожежних. На шкільному подвір’ї   вихованців зустріли працівники пожежної частини. З цікавістю учні слухали розповідь представників МЧС про їхню нелегку працю, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти грамотно, чітко, впевнено, надаючи допомогу потерпілим. Діти  роздивлялися пожежні автомобілі та пожежно-рятувальне обладнання, мали можливість поміряти і одягнути на себе, відчути себе справжнім вогнеборцем. А яке здивування і захоплення викликало у школярів демонстрація практичного заняття пожежних: сирена, виїзд пожежної машини, гасіння умовної пожежі. А потім фото на згадку. Учні залюбки фотографувались у товаристві пожежних, біля машин.

Діти отримали гарний урок і море вражень від зустрічі.

Усі вихованці та педагогічний колектив  закладу висловлює подяку 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області за практичне заняття  та  цікаву подію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now