«Наш вибір – наш успіх!»

01.04.2019

Доріг на світі є багато.

Але яку б ти не обрав,

Хотів би я тобі сказати,

Щоб все життя ти пам'ятав:

«Іди в країну Знань охоче,

Працюй, твори і пізнавай…

 

29 березня традиційно до Всесвітнього Дня сміху та на передодні весняних канікул в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 пройшов шкільний КВК для старшокласників «Наш вибір – наш успіх!». А присвячений він був цікавій та хвилюючій темі для старшокласників – «Професія».

Часто молоді люди не приділяють належної уваги професіям, які реально потрібні на ринку праці. Щоб попередити таку ситуацію слід інформувати молодь про зміни, які відбуваються на ринку праці, професії та спеціальності, які користуються попитом, вимоги, які висуваються роботодавцями до знань, умінь та навичок фахівців. Ось, наприклад наші команди продемонстрували, які на їхню думку зараз найактуальніші професії: бориста, блогер та інші сучасні професії.

У КВК брали участь три команди: команда 8-А та 8-Б – «На своїй хвилі», 9-А та 9-Б – «Блогер-шоу» та 10 класу – «Діти Rive». Кожна з цих команд готувались до чотирьох конкурсів: «Відеопривітання», «Домашнє завдання: Професія сучасності», «Конкурс капітанів» та «Танцювальний сюрприз».

Запальне свято тривало весело та на позитиві і мало такі результати:

І місце – команда «На своїй хвилі»;

ІІ місце – «Діти Rive»;

ІІІ місце – «Блогер-шоу».

Вітаємо учасників КВК та бажаємо приємних канікул!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now