«Зі святом, любі жінки»

07.03.2019

 

 

 

 

 

 

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Теплі слова побажання і привітання всім жінкам першими підготували учні 6-Б класу (06.03.) для компанії «Вода Донбасу». Звучали вірші, гуморески, різні інсценування, танці. Хлопці показали себе справжніми чоловіками. Вони представили джентельмен-шоу. У їх виконанні прозвучало багато пісень.

Далі лунали слова-привітання для жінок воєнного шпиталю Часовоярської міської лікарні від учнів 10 класу (07.03.). Виступ дітей пройшов у формі шоу. Дівчатка були телеведучими і співачками, була представлена конкурсна програма «Чарівні дівчата».

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у самій нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями учні 11 класу. Була проведена конкурсно-розважальна програма «Зі святом, любі жінки». Батьки і вчителі подякували учням за підготовлену концертну програму.

Також хлопчики всіх класів свою чергу вітали дівчат, дарували всім жінкам власноруч виготовлені подарунки.

Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

 

 

 

 

 

Please reload

Новини
Please reload

  • Google+ Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Социальной Иконка

© 2015-2019 Офіційний сайт.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now